لیفت ابرو

لیفت ابرو به یکی از کارهای زیبایی تبدیل شده است که بسیاری از افراد برای تجربه زیبایی این کار را انجام می دهند. ابروان می توانند به زیبایی هر چه بیشتر چهره کمک کنند و صورت را زیباتر و جذاب تر نشان دهند. به همین دلیل، توصیه می شود در صورتی که ابروان شما دچار افتادگی شده است و زیبایی چهره تان را تحت تاثیر قرار داده است، این کار را انجام دهید. اگر می خواهید اطلاعات خود را در مورد لیفت ابرو افزایش دهید، بهتر است در ادامه این مطلب همراه ما باشید. 

اهمیت لیفت ابرو در زیبایی چهره

بهتر است در همین ابتدای راه به تاثیرگذاری ابروها بر روی چهره بپردازیم. اکنون جلوی آینه بروید و برای دقیقه ابروهای خود را از گوشه پیشانی بالا بکشید! چه اتفاقی می افتد! بی شک با این کار زیباتر و دلنشین تر به نظر می رسید و این مسئله می تواند به شما کمک کند اعتماد به نفس خود را افزایش دهید. هر چقدر ابروها رو به بالا حرکت کنند، به همان اندازه چهره شما جذاب تر و زیباتر می شود. به همین دلیل، بسیاری از کسانی که دچار افتادگی ابرو هستند و چشم های آنها کشیدگی سابق را ندارند، این روش زیبایی را مد نظر خود قرار می دهند. با توجه به تمامی این موارد، شما باید بدانید که با کشیدن ابروهای خود رو به بالا به زیبایی چهره تان کمک می کنید و می توانید بر حس خود اثر بگذارید.

لیفت ابرو

علت افتادگی ابروها

افتادگی ابرو با گذر زمان رخ می دهد. زمانی که سن شما بالا می رود، عضلات صورت تان ضعیف می شوند و در نتیجه دیگر نمی توانند کشیدگی خود را حفظ کنند و به سمت پایین تمایل پیدا می کنند. این مسئله در برخی از عضلات صورت از جمله عضلات ابروها بسیار مشهود است و می تواند بر حالت چشم ها اثر بگذارد. یکی دیگر از مواردی که باعث می شود ابروها حالت افتادگی پیدا کنند، کاهش کلاژن سازی در پوست است. همانطور که می دانید با افزایش سن میزان کلاژن پایین می آید و این مسئله بر روی انعطاف پذیری پوست اثر می گذارد و باعث می شود که ابروها حالت افتاده داشته باشند.
با توجه به این موارد، اکنون میدانید که در دهه بیست زندگی افتادگی ابرو رخ نمی دهد. مطالعات نشان می دهند کاهش کلاژن پوست از سنین 30 سالگی به بعد آغاز می گردد. همچنین، عضلات صورت از سنین 30 به بعد توان خود را از دست می دهند. تمامی این موارد باعث می شوند افتادگی ابروها در سنین 40 سالگی به بعد در چهره مشخص شود و زیبایی را به شدت تحت تاثیر قرار می دهد. توصیه می شود قبل از آنکه افتادگی ابروها شدید شود، برای لیفت اقدام نمایید.

لیفت ابرو چیست ؟

اکنون می توانیم به راحتی به این سوال پاسخ دهیم. لیفت ابرو به کلیه کارهای زیبایی گفته می شود که طبق آن حالت افتادگی ابروها رفع می شود و ابرو رو به بالا حرکت می کند. اگر همین الان به جلوی آینه بروید و ابروهای خود را به سمت بالا بکشید، می توانید درک درستی به این کار داشته باشید و متوجه می شوید که پس از لیفت قرار است چهره شما چقدر تغییر کند. انتخاب روش مناسب برای لیفت به موارد متعددی بستگی دارد. یکی از مهمترین مواردی که در این باره باید به آن توجه می شود میزان افتادگی ابرو است. 

گاهی میزان افتادگی ابرو کم است و می توان آن را با بوتاکس و یا نخ رو به بالا حرکت داد. اما گاهی میزان افتادگی ابرو به حدی زیاد است که تنها با عمل جراحی می توان ابرو را رو به بالا حرکت داد. برای اینکه بهترین روش را برای لیفت انتخاب کنید، باید به یک پزشک متخصص مراجعه نمایید. پزشک باید تمامی شرایط بدنی را مورد بررسی قرار دهد و سپس میزان افتادگی را بسنجد. پس از آن می تواند بهترین راهکار را برای لیفت ابرو پیشنهاد دهد. به همین دلیل، توصیه می شود برای اینکار حتما به یک مرکز معتبر زیبایی مراجعه نمایید.

لیفت ابرو در کلینیک

فرق لیفت و لمینت ابرو چیست؟

اگر به سالن های زیبایی بروید، حتما صحبت های زیبایی در مورد لمینت ابرو شنیده اید. اما ممکن است این سوال در ذهن شما به وجود بیاید که منظور از لمینت ابرو چیست و چه اثری بر روی زیبایی دارد. بهتر است بدانید استفاده از مواد شیمیایی و کراتین بر روی ساختار ابرو باعث می شود که ابرو ها حالتی کشیده و رو به بالا داشته باشند. به این کار لیمنت ابرو گفته می شود. لمینت ابرو یک کار موقتی است که تنها یک و یا دو ماه بر روی ابروها باقی می ماند و پس از آن باید تمدید شود. 

استفاده از این روش تنها به کسانی که دچار افتادگی ابرو هستند پیشنهاد نمی شود، بلکه تمامی کسانی که می خواهند صورتی بشاش و زیبا داشته باشند می توانند لمینت ابرو را انجام دهند. لمینت ابرو یک روش غیر تهاجمی است و تنها موارد بر روی ابرو گذاشته می شود و در عرض 30 دقیقه و یا یک ساعت کار آرایشگر به پایان می رسد. برای انجام لمینت ابرو باید به جایی بروید که اطمینان دارید مواد آن با کیفیت است. زیرا مواد بی کیفیت در زمان لمینت ابرو باعث ریزش آن می شود.

لیفت ابرو مناسب چه کسانی است 

 همانطور که متوجه شده اید لیفت ابرو به ساختار ابرو کار دارد و بر اساس مدل صورت و میزان افتادگی ابرو بهترین روش لیفت ابرو انتخاب می گردد، اما این امر بدین معنا نیست که تمامی افراد کاندیدای مناسبی برای اینکار هستند. کسانی که می خواهند لیفت انجام دهند باید از نظر بدنی سالم باشند. اگر این افراد مبتلا به بیماری های مزمن مانند بیماری دیابت هستند، این بیماری باید در آنها کنترل شده باشد و از داروهای مناسب برای جلوگیری از پیشرفت آن استفاده نمایند. همچنین، کسانی که سیگار می کشند کاندیدای مناسبی برای اینکار نیستند. 

زیرا نیکوتین باعث می شود که زخم های به وجود آمده بر روی صورت در زمان لیفت به سختی درمان شوند و گاهی همین امر باعث می شود مشکلات و چالش های زیادی برای افراد به وجود بیاید. افرادی که می خواهند این کار را انجام دهند باید انتظارات واقع بینانه ای از خود داشته باشند. به طور مثال، شخصی که در سن 60 سالگی این روش را به کار می برد، نباید انتظارد اشته باشد که کشیدگی ابروانش مانند دختران بیست ساله شود. اما باید بداند که با این کار چندین سال از سنش کاسته می شود و جوانتر به نظر می رسد. روش های متعددی برای لیفت وجود دارد که در ادامه تلاش می کنیم به این موضوع بپردازیم.

لیفت ابرو با مواد

یکی از ساده ترین و غیر تهاجمی ترین روش هایی که برای لیفت ابرو پیشنهاد می شود. استفاده از مواد است. برای انجام این کار نیازی ندارید تحت درمان خاصی باشید و به سرعت می توانید به کارهای روزمره خود بازگردید. برای اینکار مواد شیمیایی مانند مواد کراتین بر روی ابروها گذاشته می شوند و سپس ابروها رو به بالا شانه می شوند و روی آنها یک پلاستیک کوچک قرار می گیرد. پس از 30 دقیقه شخصی که این کار را برای شما انجام می دهد پلاستیک را از روی ابروان شما بر می دارد و ابروها را دوباره رو به بالا شانه می کند. 

ماندگاری این کار در بیشتر مواقع یک ماهه است و شما می توانید از آن لذت ببرید. انجام این کار معمولا به دختران جوان که چهره شاداب و جوانی دارند پیشنهاد می شود. تنها راهکار مراقبتی آن این است که به مدت 24 ساعت پس از استفاده از مواد بر روی ابرو حمام نروید و پس از آن ابروهای خود را دستکاری نکنید. معمولا اثرات این کار بین 1 تا 3 ماه ماندگاری دارد و پس از آن باید تمدید شود.

لیفت ابرو با تزریق بوتاکس

یکی دیگر از روش هایی که برای لیفت ابرو پیشنهاد می شود تزریق بوتاکس است. باید بدانید بوتاکس نوعی سم است که به داخل عضلات تزریق می شود و آنها را فلج می کند. این فلج به صورت موقتی است و پس از مدتی نیاز به تمدید دارد. کسانی که دچار افتادگی ابرو هستند می توانند با استفاده از بوتاکس ابروهای خود را به بالا حرکت دهند. برای اینکار بوتاکس با روش خاصی تزریق می شود و در نتیجه ابرو در حالت بالا باقی می ماند و شما می توانید بلافاصله زیبایی را در چهره خود مشاهده نمایید.

لیفت ابرو با بوتاکس

میزان ماندگاری بوتاکس به برند آن بستگی دارد. بر اساس نتایج بالینی در کلینیک های زیبایی مشخص شده است که ماندگاری بوتاکس در برندهای ایرانی سه ماهه است و برندهای خارجی معمولا تا 6 ماه ماندگار هستند. پس از آنکه اثرات بوتاکس در لیفت ابرو از بین رفت، دوباره می توانید آن را تمدید کنید و ابروهای شما دوباره حالت کشیده و زیبایی به خود می گیرند. توصیه می شود 24 ساعت پس از تزریق بوتاکس دوش نگیرید و به مدت یک هفته محلی را که تزریق کرده اید مالش ندهید. این کار باعث می شود اثرات آن بر روی صورت فیکس شود و بتوانید از ابروانی زیبا بهره ببرید.

لیفت ابرو با نخ

از جمله روش هایی که شما می توانید در زمان لیفت ابرو مد نظر داشته باشید لیفت با نخ است. زمانی که به زیباجو می گوییم می خواهیم از نخ برای بالا کشیدن ابروها استفاده کنیم، در صورتی که تجربه زیادی در کارهای زیادی نداشته باشند این سوال برایشان پیش می آید نخ چیست و چگونه به لیفت ابرو کمک می کند. نخ از مواد خاصی درست شده است که به درون پوست وارد می شود و می تواند عضله را رو به بالا بکشد. در این کار برش کوچکی در زمان ورود نخ به صورت به وجود می آید که نیازی به بخیه ندارد و به راحتی محل آن خوب می شود. 

نخ قدرت بالایی در بالا کشیدن عضلات دارد و می تواند لیفت را به خوبی نشان دهد. پس از آنکه تزریق نخ به اتمام رسید به سرعت می توانید اثرات آن را بر روی صورت خود احساس کنید. پس از تزریق بهتر است دو و یا سه روز از برخی از کارهای خود فاصله بگیرید و استراحت کنید. پس از آن می توانید به زندگی عادی خود بازگردید. بهتر است به مدت 24 ساعت حمام نروید و در صورتی که پزشک برای شما قرص و یا آنتی بیوتیک تجویز کرده است استفاده نمایید.

لیفت ابرو با استفاده از لیزر

یکی از پرطرفدارترین روش هایی که برای لیفت ابرو پیشنهاد می شود استفاده از لیزر است. ممکن است این سوال برای شما پیش بیاید چگونه با استفاده از لیزر می توان به لیفت در قسمت پیشانی و ابرو کمک کرد. بهتر است بدانید امواج لیزر خاصیت های زیادی بر روی پوست دارند و یکی از این ویژگی ها افزایش کلاژن سازی در پوست است. زمانی که کلاژن پوست افزایش پیدا کند، پوست حالت منعطفی پیدا می کند و این مسئله نقش بسیار زیادی در کشیدگی پوست دارد. 

کسانی که می خواهند لیفت را با استفاده از لیزر انجام دهند باید بسیار صبور باشند. زیرا این کار در طول یک روز و یا دو روز پاسخ نمی دهد و افراد به مدت زمان بیشتری نیاز دارند. برای اینکار باید چندین جلسه به لیزر بروید و امواج لیزر به پوست صورت و پیشانی شما تابانده می شوند. پس از مدتی کلاژن سازی در پوست آغاز می گردد و کم کم سفت شدگی در پوست دیده می شود. البته باید بدانید میزان اثربخشی لیزر برای کلاژن سازی به بافت پوست بستگی دارد. بهتر است قبل از انجام این کار با پزشک خود مشورت نمایید. 

لیفت ابرو به روش هایفوتراپی 

هایفوتراپی یکی از روش هایی است که می تواند اثرات زیادی بر روی پوست داشته باشد. از روش هایفوتراپی تنها برای لیفت ابرو استفاده نمی شود و می توان آن را برای افزایش کلاژن سازی در بخش دیگر پوست نیز به کار برد. بسیاری از زیباجویان برای رفع مشکلاتی نظیر خط لبخند و یا چین و چروکی که در صورتشان به وجود آمده است روش هایفوتراپی را به کار می برند. در این روش، پزشک متخصص پوست اطراف پیشانی و صورت را به دقت بررسی می کند و در صورت نیاز آن را بی حس می نماید. 

پس از این کار، امواج مخصوص اولتراسوند هایفو به پوست تابانده می شوند و این مسئله می تواند میزان کلاژن سازی را در پوست افزایش دهد و باعث خونرسانی می شود. زمانی که این کار انجام می شود، چین و چروک از بین می روند و پوست حالت کشیده به خود می گیرد. البته کسانی که روش هایفو را برای لیفت استفاده می کنند، باید بدانند که این کار زمان بر است و آنها با توجه به افتادگی پوست خود به چندین جلسه هایفودرمانی نیاز دارند. به همین دلیل، بهتر است قبل از انجام این کار با پزشک خود مشورت نمایید.

لیفت ابرو به روش اولتراپی

لیفت ابرو به روش اولتراپی تقریبا مشابه روش هایی است که در بالا به آنها اشاره کردیم. به طور کلی، پزشکان زیبایی یکی از کارهایی را که برای لیفت و زیبایی پوست در نظر می گیرند کلاژن سازی است. کلاژن پروتئینی است که در بخش های مختلف بدن از جمله پوست وجود دارد و باعث می شود انعطاف پذیری و درخشندگی آن به میزان بسیار زیادی افزایش پیدا کند. با افزایش سن تولید کلاژن در پوست کاهش پیدا می کند و همین امر باعث افتادگی و یا بروز چین و چروک بر روی پوست می شود. 

زمانیکه از روش اولتراپی استفاده می کنید، امواج را به عمق پوست می فرستید تا بتوانید کلاژن سازی را تحریک نمایید. این کار در مطالعات مختلف علمی تایید شده است و هیچ گونه اثر بدی بر روی پوست ندارد. اما چیزی که در روش اولتراپی مد نظر قرار دارد این است که این که روش به زودی پاسخ نمی دهد و میزان اثربخشی آن به قدرت پوست شما در کلاژن سازی دارد. به همین دلیل، زمانی که این روش را انتخاب می کنید باید بدانید که قرار نیست به زودی پوست شما حالت کشیده به خود بگیرد و زیبایی آن مشخص شود.

لیفت ابرو با آندوسکوپی

علم پزشکی دائما در حال پیشرفت است و همین امر باعث شده است که روش های زیبایی دائما در حال تغییر باشند و به سمت بهتر شدن بروند. یکی از روش هایی که این روزها برای لیفت ابرو پیشنهاد می شود استفاده از آندوسکوپی است. در این روش، جراح می تواند تمامی پروسه را با استفاده از دوربین های کوچک مد نظر داشته باشد و این مسئله دقت در عمل را بالاتر می برد. در واقع، با استفاده از این روش، دوربین های کوچکی در معرض دید جراح قرار می گیرند و تسلط بیشتری بر پروسه زیبایی دارد. 

برای اینکه جراح بتواند ابروها را رو به بالا بکشد برشی را در صورت به وجود می آورد و سپس عضلاتی را که دچار افتادگی شده اند به بالا می کشد. این کار در مدت زمان کوتاهی انجام می شود و پس یک دوره نقاهت یک هفته ای دارد. زیباجویان برای اینکه بتوانند بهترین نتیجه را از این کار بدست بیاورند باید به تمامی توصیه های پزشک بعد از عمل جراحی توجه داشته باشند. آنها باید قرص های آنتی بیوتیک را برای جلوگیری از عفونت مصرف کنند و به مدت چند روز حمام نروند و زخم خود را با سرم شستشو دهند.

لیفت ابرو با جراحی

لیفت ابرو با جراحی یکی از روش های معمولی است که می تواند به شما کمک کند به سرعت ابروهای خود را به بالا بکشید و از زیبایی آن لذت ببرید. در این روش، زیبا جو باید تحت بیهوشی عمومی قرار گیرد. پس از آن جراح خطوطی را در پیشانی رسم می کند و سپس برش را در قسمت های مورد نیاز ایجاد می کند. با استفاده از این روش می توان به سرعت عضلاتی را که باعث افتادگی ابرو شده اند رو به بالا حرکت داد و در نتیجه ابروها حالتی زیبا و خاص پیدا می کنند.

لیفت ابرو روش خانگی

بهتر است بدانید جراحی به کسانی پیشنهاد می شود که در اواخر دهه چهل و یا پنجاه هستند. درو اقع، افتادگی در این سن بسیار زیاد است و معمولا با روش های معمول مانند بوتاکس و یا لیزر نمی توان به نتیجه مورد نظر رسید. در این صورت، پزشک دست به کار می شود و ابروها را رو به بالا حرکت می دهد. این کار باعث می شود چهره حالتی زیبا به خود بگیرد و افراد بتوانند دوباره جوانی و زیبایی را تجربه نمایند. بهتر است قبل از انتخاب این روش با پزشک خود مشورت کنید. 

لیفت ابرو با ورزش ابرو 

از جمله مواردی که می توانید برای لیفت ابرو مد نظر داشته باشید ورزش است. شاید برای شما این سوال پیش بیاید که چگونه می توان با ورزش ابرو ها را رو به بالا حرکت داد. بهتر است بدانید معمولا ورزش صورت به جوانان توصیه می شود. این کار کلاژن پوست آنها را بالا می برد و از افتادگی پوستشان جلوگیری می نماید. برای ورزش صورت به ویژه ابرو می توانید انگشت خود را در قسمت بالا انگشتان بگذارید و رو به بالا بکشید. این کار باعث می شود که خونرسانی در زیر پوست افزایش پیدا کند و همین امر نقش بسیار مهمی در کلاژن سازی دارد. 

این روش دقیقا مانند روش های لیزری عمل می کند که تلاش می کردند با کلاژن سازی به کشیدگی پوست کمک نمایند و آن را رو به بالا بکشند. کسانی که این روش را انتخاب می کنند باید بدانند نتیجه گیری از این کار بسیار زمان بر است و حداقل به شش ماه تمرین مداوم نیاز دارد. شما باید روزانه حداقل 30 دقیقه از زمان خود را به ورزش صورت اختصاص دهید و پوست خود را ورزش دهید. به مرور زمان کلاژن پوست شما بالا می رود و ابروها به حالت کشیده در می آیند.

لیفت ابرو از طریق فیلر 

روش دیگری که برای لیفت ابرو پیش روی شما قرار دارد استفاده از فیلر است. فیلر یکی از کم هزینه ترین روش هایی است که می تواند به شما کمک کند ابروهای خود را رو به بالا بکشید و زیبایی و جوانی را به صورت خود هدیه دهید. برای انجام این کار پزشک متخصص فیلر را در بخش های خاصی از صورت وارد می کند و همین امر باعث می شود که ابرو رو به بالا حرکت کند و بتواند چهره شما را جذاب و دوست داشتنی نماید. این روش تقریبا غیر تهاجمی است و در عرض 30 دقیقه شما می توانید زیبایی را در چهره خود احساس کنید. 

لیفت با برش محدود 

زمانی که صحبت از جراحی برای کشیدن ابرو رو به بالا می شود، این مسئله مطرح می گردد که آیا برش های عمیقی در زمان جراحی بر روی پوست به وجود می آید و یا این برش ها بسیار محدود هستند. بهتر است بدانید تمامی عمل های جراحی که بر روی کشیدگی ابرو انجام می شوند دارای برش های کوچک هستند. همانطور که میدانید صورت شما مهمترین بخش ارتباطی شما با دیگران است و اگر جای برش و یا بخیه بر روی آن نمایان باشد می تواند بر روی تعاملات شما اثر بگذارد. 

اگر پزشکی که کار لیفت را برای شما انجام می دهد در این کار تخصص و تجربه زیادی داشته باشید برش را به حدی کوچک ایجاد می کند که شما نمی توانید حتی پس از عمل آن را به خوبی در چهره خود مشاهده نمایید. پس از عمل باید به نکاتی که پزشک می گوید توجه داشته باشید. استفاده از آنتی بیوتیک الزامی است و می تواند از بروز عفونت جلوگیری نماید. همچنین، بهتر است به مدت 4 و یا 7 روز حمام نروید. روزی که حمام می روید زیر دوش آب گرم برای مدت طولانی قرار نگیرید.

مزایای لیفت ابرو

اکنون ممکن است این سوال برای شما پیش بیاید که مزایای این کار چیست. در مرحله اول باید بدانید که لیفت باعث می شود چهره شما جوان تر و زیباتر از قبل به نظر برسد. ابروها نقش بسیار زیادی در زیبایی چهره دارند. زمانی که ابروها رو به بالا کشیده می شوند، می توانند بر چهره شما اثر بگذارند و آن را زیباتر نشان دهند. از طرف دیگر، زمانی که لیفت انجام می دهید چین و چروکی که بر روی پوست صورت شما به وجود می آیند کشیده می شوند و در نتیجه صورت شما جوان تر می شود. به طور کلی، هدف نهایی لیفت جوانسازی و زیبایی چهره است.

هدف و انگیزه فرد از انجام لیفت ابرو 

هدف و انگیزه فرد از نجام لیفت ابرو بی شک جوانی و زیبایی است. زیبایی در وجود تمامی انسان ها نهادینه شده است و همه افراد دوست دارند که زیبا به نظر برسند. افرادی که به زیبایی خود اهمیت میدهند اعتماد به نفس زیادی دارند و می توانند تعاملات اجتماعی خود را بهبود ببخشند. اما مسئله ای که در این میان اهمیت زیادی دارد این است که این افراد باید انتظارات معقولی از خود داشته باشند. اگر شما 60 سال به بالا هستید، نباید انتظار داشته باشید با این کار مانند یک دختر جوان به نظر برسید. بلکه شما باید انتظارات خود را محدود به شرایط سنی و چهره ای خود کنید.

مراقبت‌های قبل از لیفت ابرو

افراد زیادی در مورد مراقبت های قبل از انجام لیفت می پرسند. بهتر است بدانید مراقبت های این کار به نوع روشی بستگی دارد که شما انتخاب می کنید. به طور مثل، اگر روش فیلر، بوتاکس و یا لیزر را انتخاب می کنید، نباید کار خاصی را انجام دهید. توصیه می شود شب قبل از این روش ها استراحت کرده باشید تا در زمان انجام کار زیبایی احساس خستگی نکنید. اما اگر می خواهید از روش های جراحی استفاده کنید، باید استفاده از داروها مانند مسکن ها را یک هفته قبل کنار بگذارید، از مکمل های گیاهی استفاده نکنید و در صورتی که بیماری کنترل نشده ای دارید پزشک را در جریان بگذارید.

میزان افتادگی ابروها 

میزان افتادگی ابروها به سن شما بستگی دارد. معمولا، با افزایش سن کلاژن پوست کاهش پیدا می کند و این امر در افتادگی ابروها نمود پیدا می کند. هر چقدر سن شما بالاتر رود، به همان اندازه افتادگی پوست و ابرو بیشتر می شود. با توجه به تمامی این موارد، باید بدانید در دهه 40 افتادگی ابروها زیاد نیست. اما هر چقدر به اواخر دهه 40 نزدیک می شوید و وارد دهه 50 می گردید این افتادگی افزایش پیدا می کند.

چین و چروک های پیشانی و بین ابرو

معمولا، کسانی که لیفت ابرو انجام می دهند چین و چروک پیشانی شان نیز از بین می رود. اگر شما از روش تزریق برای لیفت استفاده کنید، می توانید آن را به پیشانی خود نیز تزریق نمایید و همین امر باعث می شود که چین و چروک پیشانی تان از بین برود. همچنین، اگر از روش های جراحی استفاده می نمایید، در روش جراحی پوست رو به بالا کشیده می شود و این مسئله می تواند بر کل ناحیه پیشانی اثر بگذارد و حتی چین و چروک دور چشم را نیز از بین ببرد.

عوارض لیفت ابرو

بسیاری از افراد در مورد عوارض این روش نگرانی دارند. بهتر است بدانید اگر کار خود را به دست پزشک متخصص بسپارید هیچ گونه عوارضی برای شما به وجود نمی آید. کسانی که روش های تهاجمی را برای لیفت انتخاب می کنند باید به مدت یک هفته استراحت نمایند و در این دوره از داروهای آنتی بیوتیک استفاده کنند. همچنین، ممکن است در ابتدا کمی احساس درد و یا کشیدگی در صورت خود داشته باشند که تمامی این موارد معمولا تا پایان دو هفته رفع می شوند.

حالت چهره فرد و انتخاب روش مناسب برای لیفت ابرو 

از جمله مواردی که در لیفت ابرو اهمیت بسیار زیادی دارد توجه به حالت چهره افراد است. اگر ابرو بیش از اندازه کشیده شود ممکن است باعث شود که حالت غیر طبیعی در چهره به وجود بیاید. به همین دلیل، پزشک باید میزان بالا کشیدگی ابرو را با چهره متناسب کند و این مسئله می تواند به افراد کمک نماید زیبایی را بیش از پیش تجربه کنند و حس خوبی داشته باشد. برای انجام این کار باید به یک متخصص مراجعه نمایید و قبل از هر کاری ابتدا مشاوره های لازم را از او دریافت نمایید.

مراقبت‌های بعد از لیفت ابرو

مراقبت های بعد از لیفت ابرو اهمیت زیادی دارد. البته باید بدانید مراقبت ها با توجه به نوع روش های لیفت مشخص می شود. به طور مثال، اگر شما از روش تزریقی استفاده می کنید باید به مدت 24 ساعت حمام نکنید و به مدت یک هفته از ورود ضربه سخت به صورت خود جلوگیری نمایید. همچنین، باید بدانید از ماساژ قسمتی که تزریق کرده اید باید جلوگیری به عمل آورید. اگر از روش های لیزری استفاده می کنید، باید کمپرس آب یخ استفاده کنید و در معرض آفتاب قرار نگیرید. به طور کلی، هر روشی مراقبت های مخصوص به خود را دارد که شما باید از پزشک خود دریافت کنید.

تفاوت روش های مورد استفاده برای لیفت ابروها در خانم ها و آقایان 

در رابطه با روشی که برای لیفت ابرو در بانوان و آقایان استفاده می شود هیچ نوع تفاوتی وجود ندارد. زیرا ساختار پوست یکسان است و تقریبا تمامی روش ها پاسخ یکسانی را به وجود می آورند. آقایان و خانوم ها می توانند با توجه به ترجیحات، بودجه و میزان افتادگی صورت خود یکی از روش های مناسب را برای لیفت به کار ببرند. این کار باعث می شود که جذابیت خود را حفظ کنند و همواره چهره زیبایی داشته باشند.

ارتفاع پیشانی و روش مناسب لیفت ابرو 

بسیاری از افراد در این باره سوال می پرسند که آیا ارتفاع پیشانی در انتخاب روش لیفت ابرو اثر گذار است. بهتر است بدانید با لیفت ابرو شما رو به بالا کشیده می شود و حالت افتادگی آن اصلاح می شود. این کار هیچ ارتباطی به پیشانی ندارد و پزشک نیازی به سنجش ارتفاع پیشانی ندارد. اما باید بدانید اگر لیفت شما با استفاده از روش های جراحی انجام شود، معمولا پوست پیشانی کشیده می شود و این مسئله می تواند بر کاهش چین و چروک در پیشانی اثر بگذارد و همین امر می تواند زیبایی شما را دو چندان نماید. بنابراین، برای انتخاب بهترین روش بهتر است با یک پزشک متخصص زیبایی مشورت نمایید.

مهمترین قدم برای لیفت ابرو

بسیاری از افراد در این باره سوال می پرسند که مهمترین قدم در لیفت ابرو چیست. مهمترین قدم این است که شما انتظار بیش از حد و غیر واقعی از خود نداشته باشید و سپس برای این کار اقدام کنید. این مسئله می تواند شما را در مسیر درستی قرار دهد و از بروز بسیاری از چالش ها و نارضایتی ها پس از انجام لیفت جلوگیری می کند. شما باید بدانید که با لیفت قرار است چهره خود را جوان تر و جذاب تر کنید، اما نتیجه به موارد متعددی بستگی دارد و شما باید با توجه به سن خود انتظاراتتان را متناسب سازید.

هزینه لیفت ابرو 

یکی از مهمترین سوالاتی که پرسیده می شود در مورد هزینه لیفت ابرو است. هزینه این کار به روش انتخابی شما بستگی دارد. به طور مثال، اگر شما بوتاکس را برای لیفت انتخاب می کنید باید ابتدا بگویید که بوتاکس ایرانی می خواهید یا خارجی. همچنین، میزان سی سی تزریقی بر قیمت اثر می گذارد. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید.

بهترین کلینیک برای لیفت ابرو

تا به اینجا تلاش کردیم اطلاعات کاملی را در مورد لیفت ابرو در اختیار شما قرار دهیم. همانطور که متوجه شده اید این کار با روش های متفاوتی انجام می شود. کارشناسان ما می توانند اطلاعات تکمیلی را در این زمینه در اختیار شما قرار دهند.